OpenWine Latino Bar Logo
MENU

Milujeme víno: to v Latino Baru hned poznáte.

O nás - mise, vize, tým baru

Tým OpenWine Latino Baru Jsme první vinný bar v Olomouci. Navíc "Latino". Jeho duší je rodilý latinoameričan, Chilan Jorge Atisha, který se po 10 letech podnikání v oblasti importu kvalitních lahvových vín nejen z Jižní Ameriky rozhodl přiblížit dovážená vína a také exkluzivní destiláty a exotické delikatesy ze své domoviny všem milovníkům "Latino" stylu...A tak vznikl Latino Bar.

U nás se nesetkáte s rozlévaným sudovým vínem, ale s opravdu široku nabídkou lahvových vín rozlévaných po skleničce, a asi 80 druhy vín z vlastního dovozu prodávaných po lahvi, a klidně i přes ulici. K tomu samozřejmě nesmí chybět pestrá škála dobrot "na zub", stylové latino-koktejly, značková káva, a barová klasika v podobě mezinárodních destilátů a nealko nápojů.

Těšíme se na Vás při neformálních večírcích, firemních setkáních, řízených degustacích a dalších akcích v duchu Latino...!

A hlavně jsme skvělý tým:

Jorge Atisha

JORGE ATISHA

zakladatel baru

Jorge je rodilý Chilan, který po kariéře tenisového trenéra začal dovážet víno do ČR. Založením baru si plní svůj sen.

Zuzka Vojtěchová

ZUZKA VOJTĚCHOVÁ

head sommeliérka

Sommeliérka se zkušenostmi načerpanými v zahraničí, a to přímo ve vyhlášených vinařských oblastech jako je Toskánsko či Cotes du Rhone.

Zuzana Hassáková

ZUZANA HASSÁKOVÁ

manažerka baru

adam

ADAM

lucie

LUCIE

martin

MARTIN

hanka

HANKA

david

DAVID

× Chutnají vám vína z LatinoBaru?
Chete si je koupit domů se slevou?
Stavte se ve vinotéce OpenWine! www.openwine.cz