OpenWine Latino Bar Logo
MENU

Těší nás těšit vás:
naše služby pro vás.

Služby OpenWine Latino Baru

PRAVIDELNÉ DEGUSTACE

Chutná vám víno? Chcete se o něm příjemnou formou dozvědět více? Troufnete si porovnat například 10 různých vzorků za jeden večer? Pak přijďte na některou z řízených degustací, které pro vás každý týden pravidelně připravujeme, pokaždé s jinou tematikou a pokaždé s naším skvělým týmem Latino Baru!

OCHUTNÁVKY NA MÍRU

Nemáte rádi hromadné akce a přesto byste rádi s kolegy, přáteli či rodinou pronikli to tajů jihoamerických a dalších zajímavých vín? Přejete si, aby se sommelier/ka věnoval pouze vám?
Pak se neváhejte ozvat a "ušijeme" vám degustaci na míru přesně podle vaší představy a peněženky. Možností je opravdu mnoho.
Vaše přání jsou pro nás výzvou.

FIREMNÍ A SOUKROMÉ AKCE

Hledáte neotřelé a přesto elegantní a útulné místo pro firemní či soukromou akci přímo v centru města? Pak si domluvte večírek u nás v Latino Baru!

  • Připravíme styling, catering a vše další podle vašich představ.
  • Jsme Latino Bar, takže nic není problém ;)

PRODEJ VÍNA

Potřebujete rychlý dárek a přitom žádnou tuctovku ze supermarketu? Víno na večer? Nebo jednoduše preferujete vychutnat si víno v soukromí? Pak vězte, že všechny lahve prodáváme také s sebou, a navíc se slevou 20% z barových cen...a až do 23 h. Jasná volba!

× Chutnají vám vína z LatinoBaru?
Chete si je koupit domů se slevou?
Stavte se ve vinotéce OpenWine! www.openwine.cz